Leden van de KOR

De coördinatieraad (KOR) neemt het dagelijks bestuur van de jeugdraad waar. Onderstaande bestuurders vormen de KOR.

Pieter-Jan Bode: Voorzitter
pieter-jan@jkh.be

Joeri Luypaert: Ondervoorzitter
joeri@jkh.be

Camille Eecloo: Penningmeester 
camille@jkh.be

Birgit Tilleman: Secretaris
birgit@jkh.be

Bram Van Goethem: KOR-lid
bram@jkh.be

Yorrick Berens: KOR-lid
yorrick@jkh.be

Emily Degraeve: 
emily@jkh.be

Benjamin Brackman: KOR-lid
benjamin@jkh.be

Maarten Cabooter: verantwoordelijke uitleendienst
maarten@jkh.be

Copyright © 2022 Jeugdraad Knokke-Heist. Alle rechten voorbehouden.
Inloggen