Leden van de KOR

De coördinatieraad (KOR) neemt het dagelijks bestuur van de jeugdraad waar. Onderstaande bestuurders vormen de KOR.

Flore Ruyschaert: Voorzitter
flore@jkh.be

Bart Huys: Ondervoorzitter, Penningmeester uitleendienst
bart@jkh.be

Camille Eecloo: Penningmeester 
camille@jkh.be

Pieter-Jan Bode: Secretaris
pieter-jan@jkh.be

Lindsay Dewaele: KOR-lid
Lindsay@jkh.be

Benny Reubens: KOR-lid
benny@jkh.be

Maarten Cabooter: Verantwoordelijke uitleendienst
maarten@jkh.be

Mike Deleersnyder: KOR-lid
mike@jkh.be

Alex Descender: KOR-lid
alex@jkh.be

Eva Brackman: KOR-lid
eva@jkh.be

Emily Degreave: KOR-lid
emily@jkh.be

Copyright © 2020 Jeugdraad Knokke-Heist. Alle rechten voorbehouden.
Inloggen