Wie zit er in de KOR?

Leden van de KOR

De coördinatieraad (KOR) neemt het dagelijks bestuur van de jeugdraad waar. Onderstaande bestuurders vormen de KOR.

Flore Ruyschaert: Voorzitter
flore@jkh.be

Maarten Cabooter: Ondervoorzitter ad interim
maarten@jkh.be

Pieter-Jan Bode: Secretaris
pieter-jan@jkh.be

Benny Reubens: Penning meester ad interim
matthias@jkh.be

Matthias Hillemans: KOR-lid
matthias@jkh.be

Mike Deleersnyder: KOR-lid
mike@jkh.be

Lindsay Dewaele: KOR-lid
Lindsay@jkh.be

Tessa Van Nieuwenhuyse: KOR-lid
tessa@jkh.be

Guillaume Maertens: KOR-lid
guillaume@jkh.be