Wie zit er in de KOR?

Leden van de KOR

De coördinatieraad (KOR) neemt het dagelijks bestuur van de jeugdraad waar. Onderstaande bestuurders vormen de KOR.

Maxim Trio: Voorzitter
maxim@jkh.be

Maarten Cabooter: Onder Voorzitter
maarten@jkh.be

Matthias Hillemans: Secretaris
matthias@jkh.be

Marlin Van Velzen: Penningmeester
marlin@jkh.be

Flore Ruysschaert: KOR-lid
flore@jkh.be

Mike Deleersnyder: KOR-lid
mike@jkh.be